Sikeres szereplés az Emléktornán

Szerző: BSZDSE Közzétéve:

Mertl József, magyar backgammon játékos 2017 augusztusában hegymászás közben a svájci Alpokban veszítette életét. A múlt hét vasárnapján harmadik alkalommal került megrendezésre a róla elnevezett emléktorna. A 12 fős mezőnyben egyesületünket hat versenyző képviselte: Baranyai János, Illyés Zoltán, Kásai Péter, Kiss Róbert Ferenc, Püspöki János és Szabó Lívia.

A döntő

A verseny két külön részből állt. Az alapszakasz 4 darab 7 pontos mérkőzésből állt, ami után a legjobb 8 fő a rájátszásban folytatta a küzdelmeket. Itt egyenes kieséses rendszerben folytatódtak a küzdelmek, ahova egyesületünkből négy fő kvalifikálta magát:

  • Kiss Róbert Ferenc – első helyen
  • Püspöki János – ötödik helyen
  • Illyés Zoltán – hetedik helyen
  • Baranyai János – nyolcadik helyen

Az egyenes kieséses szakaszban továbbra is domináltak játékosaink, hiszen a döntőbe Kiss Róbert Ferenc és Illyés Zoltán került. Az izgalmas döntőt végül Feca 9-8 arányba nyerte meg.

A győztes

Gratulálunk egyesületünk összes versenyzőjének a sikeres szerepléshez!


0 hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Avatár helyőrzője

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük